Відродження будівельного мистецтва

- це наш шлях до відновлення України...

Урека Ребілд – торговий дім, який поєднує Європейських постачальників будівельних матеріалів та обладнання з  підприємцями в Україні.

Офіційний дистриб'ютор

Ми є офіційним дистриб’ютором, забезпечуючи вам отримання автентичних продуктів без нелегальних підробок. Швидке вирішення претензій для вашого задоволення.

Стандарти безпеки

Ми приймаємо лише продукцію, яка відповідає найвищим європейським стандартам безпеки, надаючи перевагу благополуччю українців і безпеці на робочому місці.

Конкурентоспроможні ціни

Приваблива цінова політика для преміальних європейських продуктів, які відповідають високим стандартам якості, безпеки та дотримання екологічних вимог.

Продукція, яку ми постачаємо

Урека Ребілд із гордістю виступає у ролі офіційного представника різноманітної лінійки високоякісної будівельної продукції. Ми дотримуємося строгих критеріїв, щоб забезпечити, що кожен продукт у нашому асортименті відповідає європейським стандартам безпеки та екології.

З питань цін, кількостей та доставки звертайтеся до нас.

Ми - Урека

Урека Ребілд – шведський торговий дім, присвячений піднесенню та прогресу України. Наша місія виходить за межі простої реконструкції; ми маємо амбіції відновити та зробити Україну краще ніж вона була до війни.

У центрі Урека знаходиться динамічний колектив, до складу якого входять шведські підприємці та українські експерти, з енергетики, логістики та будівництва. Разом ми команда, яка має стратегічне бачення, яка враховує національні особливості, сприяючи спільній синергії для реалізації нашої місії відновлення та розвитку України.

Команда Урека на місці на виставці Rebuild Ukraine у Варшаві.

Урека Ребілд ТОВ
Телефон:
+38 097 327 61 75
Електронна пошта: info@urekarebuild.com