Наша мета - це не просто відновлення України

Урека Ребілд – це торговий дім, який поєднує Європейських постачальників будівельних матеріалів та обладнання з місцевими підприємцями в Україні. 

Команда Урека, створює вигідні умови у співпраці, забезпечуючи готовими рішеннями всі сторони процесу, адаптуючи їх під національні стандарти та сприйняття бізнес діяльності.
    

Приєднуйтеся до нас у формуванні світлого майбутнього для України.

Про нас

Компанія Урека Ребілд  – це публічно акціонерне товариство з сотнями акціонерів, яка заснована в Швеції.

Наша компанія представляє інтереси Шведських та Європейських виробників будівельної продукції та обладнання.

Наша місія виходить за межі простої реконструкції; ми маємо амбіції відновити та зробити Україну краще ніж вона була до війни.

 

У центрі Урека знаходиться динамічний колектив, до складу якого входять шведські підприємці та українські експерти, з енергетики, логістики та будівництва. Разом ми команда, яка має стратегічне бачення, яка враховує національні особливості, сприяючи спільній синергії для реалізації нашої місії відновлення та розвитку України.

Частитна команди Урека на виставці “Rebuild Ukraine EXPO” у Варшаві

Команда Уреки Ребілд

Йохан Сколен

Засновник та генеральний директор Урека Ребілд

Йохан, колишній генеральний директор компанії Tectona, користується двадцятирічним досвідом у глобальному бізнесі. Його візія для Уреки виходить за межі простої реконструкції; вона прагне встановлювати стандарти галузі, підвищувати прозорість та будувати тривалі партнерства в Україні.

Йоханнес Хаттем

інвестиційні відносини

Йоханнес, колишній засновник цифрової компанії з охорони здоров’я Mindler, оцінюється в 2,8 мільярда шведських крон. Як ліцензований психолог Уппсальського університету, Йоханнес поєднує підприємницький досвід з психічним здоров’ям.

Андрій Гогенко

Старший бізнес-консультант

Андрій, з понад 25-річним досвідом міжнародних промислових продажів, працював десятиліття менеджером з продажу в Alfa Laval в Україні. Сьогодні Андрій власноруч керує своєю власною підприємницькою діяльністю, продажем промислових компонентів на українському ринку.

Крістоф Добрідіс

Керівник логістики

Крістоф, громадянин України та засновник компанії Іст-Вест Лоджистікс. Він привносить десятиліття цінного досвіду в українську логістику, а його обширна експертиза полегшить поставки продукції Уреки на український ринок.

Андріан

Керівник відділу продажів

Адріан – польський підприємець з понад 15-річним досвідом у будівельному секторі. Як досвідчений фахівець, він керує продажами промислових компонентів в Україні.

Фелікс Люндевалл

Керівник відділу зв'язків

Фелікс, колишній головний маркетинговий менеджер (CMO) компанії Mindler, має понад десятирічний досвід у стратегічній комунікації та маркетингу.

Урека Ребілд ТОВ
Телефон: +38 097 327 61 75
Електронна пошта: info@urekarebuild.com